kashia - komentarze


witam.. musze cos powiedziec bo powoli nie wytrzymuje w moim domq.. rodzice sie poklocili... normalnie maskara wczoraj minal tydzien jak ze soba nie rozmawiaja.. i zeby chociaz mieli o co a to taki przyziemny problem.. a mianowicie.. kasa.. jak zwykle... wszytko kreci sie w okol kasy to czemu oni nie mieliby sie o to poklocic.. mam nadzieje ze im niedlugo przejdzie bo moja psychika zaczyna powoli wysiadac.. pierwszy raz zdarzylo mi sie to samo po wlamaniu do hausa.. codzienne koszmary, bezsenne noce ze znowu ktos sie wlamie.. czasem do tej pory nie spie nocami choc mamy zamek antywlamaniowy... najzwyklejszy szmer potrafi mnie zbudzic.. dobra wygadałam sie... a teraz cos milszego.. przynajmniej dla mnie... jeszcze tylko 7 dni do mojej ukonej premiery... ja jush chce obejrzec moj ukochany filmik.. gwiezdne wojny.. czekam na ten film jush gdzies od 2 lat.. (od premiery II czesci)... dobra koncze i ide spac bo jestem zmeczona.. nara

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.05.2005 :: 09:01 :: aeq178.internetdsl.tpnet.pl

sexyfrau

siemka fajny blog!!!fajnie piszesz napewno będe wpadać częściej !a looknij na mój!http://sexyfrau.talk.pl narka!
Talk.pl :: Wróć